2 Beds
2 Baths
1,152 sqft
$359,000
475 19th Place Vero Beach FL, 32960
Price per sqft
$311.63
Built in
1968
Property size
1,152 sqft
Property type
Residential
Garages
1
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
297459
Interior features
Bedrooms
2
Total Bathrooms
2
Full Bathrooms
2
Exterior features
Other property details
Taxes
$2,524
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
1
Courtesy of LOKATION, Eric M Attio,
Listing Contact: 772-480-6285
Powered byLuxury Presence